Slide3 Background
Slide3 Background
Slide3 Background
Slide3 Background

HAKKIMIZDA

Hayatın bize sunduğu her sayfayı, içimizden geldiği gibi doldurmaya hazırız.

Esmo olarak, 30 yılı aşkın süredir hayatın tüm renklerine ortak oluyoruz. Bizden beklenen en iyi hizmeti müşterilerimize sunarken attığımız adımları her zaman kurumsal bilinçle atıyor ve gelişerek büyüme düşüncesiyle hareket ediyoruz.

Sanatla iç içe olarak biz, kapılarımızı yeniliğe sonuna kadar açıyor ve bize duyulan güveni pekiştirerek kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzman kadromuzla verdiğimiz eğitim ve seminerleri tüketicilerimize ulaştırırken “doğru bilgilendirme” konusuna ciddi şekilde önem veriyoruz.

Prensip, güven, istikrar, tecrübe, kalite, marka ve ürün çeşitliliği, dinamik yenilenme konularını değer edinmiş olarak distribütörlüğünü yaptığımız, Pebeo, Snowman, SDI, Mungyo, G.B.P. Belometti, Marvy, Manuscript, Monart, Clairefontaine, Rhodia ve PHC markaları ile her türlü sanatsal kağıt, boya ve kalem kategorilerinde hizmet veriyoruz.

Markalarımızın sahip olduğu belgeler: N-71 (1,2,3,5), CE (European Conformity Test) ve ACMI ART CREATIVE MATERIAL INSTITUTE’dan AP sertifikalarımız ile sağlık konusunda son derece hassas olduğumuzun kanıtlıyor ve “Esmo = Güven” denkleminde bir adım daha ileri gidiyoruz.